ВСЕУКРАЇНСЬКА БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ»

Дата: 08.05.2019 08:21

З метою розвитку молодіжного волонтерського руху в Україні за європейськими стандартами, виховання відповідальності та формування моральних цінностей дітей та молоді у закладах освіти Михайло-Коцюбинської громади з 01 по 30 квітня 2019 року пройшла щорічна Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця». В цьому році акція відбувалась під гаслом - «Дитяче серденько, живи!», метою якої є збір коштів на придбання  кардіологічного обладнання для дитячих лікарень Чернігівської області.

Долучилися до збору коштів та провели благодійні ярмарки Шибиринівська ЗОШ I-III ступенів, Михайло-Коцюбинська гімназія, Жукотківська ЗОШ I-II ступенів, Кархівська ЗОШ I-II ступенів.

Також у рамках акції було проведено конкурси дитячих малюнків «Дитяче серденько», години спілкування «Милосердя ради спасіння», «Вміння співчувати», «Серце маленької дитини»,  спортивні змагання «Стук дитячих сердець».

Дякуємо всім, хто працював протягом цього місяця проводячи маленькі, але такі важливі заходи!

За інформацією відділу освіти, молоді, спорту,

культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради