ПОЧНИ З СЕБЕ!

Дата: 26.04.2019 09:52

Так хочеться жити на чистій, зеленій планеті, дихати свіжим повітрям, пити прозору  джерельну воду, милуватися природою рідного краю і всю цю красу залишити для майбутніх поколінь. Недарма  в народі кажуть: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!»

В рамках Дня довкілля 25 квітня, саме в «чистий четвер» за православним календарем,  відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму М-Коцюбинської селищної ради та працівники школи мистецтв організували  весняну толоку на прибережжі центрального селищного ставка. Корисним флешмобом «Почни з себе» закінчилася ця акція.

Закликаємо всіх мешканців нашої громади підтримати спільну справу благоустрою громади. Адже чистота довкілля – це запорука духовної сили, благополуччя кожного з нас!

За інформацією відділу освіти,

молоді, спорту, культури і туризму

М-Коцюбинської селищної ради