КОНКУРС «ТАЛАНТИ БАГАТОДІТНОЇ РОДИНИ»

Дата: 26.04.2019 08:51

Похмурого дощового квітневого вівторка учні Михайло-Коцюбинської школи мистецтв змагалися у творчості на районному етапі Всеукраїнського благодійного фестивалю "Таланти багатодітної родини" у Старобілоуському ЗЗСО.
           Знадобилося декілька місяців підготовки. Кожний юний художник представив журі 5-6 творчих та навчальних робіт.

Гончарова Світлана представила авторські витинанки, наповнені ажурним мереживом візерунків за мотивами писанок.

Світлана також створила чудові графічні роботи в техніці кольоровий олівець, туш, гуаш. На них зображені фантазії її сприйняття рідного поліського краю ( хатинки серед дерев, поля з житом, луки, вкриті барвінком та польові квіти).

Клименко Тимофій написав живописні роботи гуашшю. Улюблений колорит – синьо-жовтий. Він використовує відтінки від жовтого до жовто-гарячого у співзвуччі із синьо-бузковим та ультрамарином. На  малюнках церкви, паски, писанки. Також є портрет відомого художника Амедео Модільяні з його картиною.

Клименко Данила опрацював декоративні техніки: колаж, аплікація. Чудові візерунки прикрашають диво-пташку,  диво-рибку, дивного морського звіра. Роботу Данила випилював самостійно, контур складний. Для декору використовував звичайні гілки дерева, геометричні фігурки з кольорового паперу.

Левченко Наталія любить працювати живописними техніками. Улюблена гуаш допомогла створити ряд малюнків ( портрет, натюрморт, пейзаж). Наталя сміливо поєднує кольори та їх відтінки, використовує нюанси та контрасти від час малювання паски, храмів, природи та друзів.

Найменшою учасницею була Бабич Анна. ЇЇ роботи показали різноманітний світ навколо нас: місто з високими будинками, лагідного коника на прогулянці та фантазії. Роботи виконані гуашшю в її різнобарв’ї.

Вітаємо переможців з Михайло-Коцюбинської школи мистецтв під керівництвом викладача Пильцової Н.В.
1 МІСЦЕ в номінації Декоративно-прикладне мистецтво Гончарова Світлана 14 р
1 МІСЦЕ в номінації Образотворче мистецтво Клименко Тимофій 8 р
2 МІСЦЕ в номінації Образотворче мистецтво Левченко Наталія 9 р
ЛАУРЕАТ в номінації Декоративно-прикладне мистецтво Клименко Данило 11 р