«СИЛА УКРАЇНСЬКОГО СЛОВА» В ДУШІ ПІДРОСТАЮЧОГО ПОКОЛІННЯ

Дата: 29.03.2019 15:57

29 березня  відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму М-Коцюбинської селищної ради  зібрав надзвичайно талановиту молодь у стінах Жукотківського сільського будинку культури на традиційний  конкурс читців української поезії «Сила українського слова».

Неперевершені ведучі розпочали захід поетичними рядками про значущість рідного слова в житті українця, про мову як джерело натхнення, тамування духовної снаги, спосіб пізнання світу, вияв любові до України.

У поетичному дійстві демонстрували свою любов до поетичного слова, обізнаність з найкращими перлинами української поезії, майстерність виконання, сценічну культуру читця учні закладів загальної середньої освіти громади.

Програма виявилась надзвичайно цікавою, насиченою  та різноманітною – від лірики патріотичної, громадянської, філософської до інтимної. Звучали вірші про рідну мову, любов до України, лунали поетичні рядки Василя Симоненка, Миколи Верещака, Тараса Шевченка, авторські твори. Кожен читець щоразу підтверджував істинність слів: «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі».

З великим хвилюванням, у яскравому національному вбранні, на сцену виходили діти та дарували радість присутнім своїм талантом. І знов, і знов бентежила душу історія білолицьої Роксолани, наповнювала душу патріотичними почуттями «Розрита могила», надихала «Квітка-Україна»

Переможці були нагороджені начальником відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму  Лідією Гаєвською почесними дипломами та солодкими подарунками  від виконуючої обов’язки селищного голови  Михайло-Коцюбинської селищної ради Ворох Ніни Володимирівни.

Цей конкурс стверджує, що любов та повага до сили українського слова живе та не згасає в душі підростаючого покоління.

За інформацією відділу освіти,

молоді, спорту, культури і туризму

М-Коцюбинської селищної ради