НАРАДА-СЕМІНАР КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

Дата: 25.03.2019 13:53

22 березня  2019 року відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти  М-Коцюбинської ОТГ, яка розпочалася цікавою вправою на вміння сприймати та передавати інформацію.

Основними питаннями порядку денного стали: хід підготовки до ЗНО і ДПА, організоване закінчення 2018-2019 навчального року (за підсумками наради Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації), підготовка та проведення оздоровчо-відпочинкової компанії 2018-2019 н.р., ведення ділової документації  з кадрових питань в закладах освіти, організація та проведення навчально-польових зборів предмету «Захист Вітчизни»  у 2019 році, попередження насильства в сім’ї та робота з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах. В обговоренні зазначених питань взяли участь директори шкіл.

Начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Лідія Гаєвська підвела підсумки наради та окреслила головні завдання, що стоять перед закладами освіти щодо організованого закінчення навчального року.

За інформацією відділу освіти,

молоді, спорту, культури і туризму

М-Коцюбинської селищної ради