АНДРІЇВСЬКА ШКІЛЬНА РОДИНА ЗУСТРІЧАЛА ОСВІТЯН ГРОМАДИ
З метою підвищення ролі методичної інноваційної діяльності у процесі бурхливого розвитку освіти, у ході запровадження компетентнісно орієнтованого навчання виникає потреба по-новому подивитися на сучасний освітній процес, на його структуру, форми, методи, технології проведення. Згідно Плану методичної роботи відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради 20 березня 2019 року на базі Андріївської ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено семінар-практикум за двома локаціями: для вчителів української мови та літератури на тему «Діяльнісний підхід до викладання мови та літератури у школі», для вчителів початкових класів - «Секрети педагогічної майстерності в умовах НУШ» .
Метою семінару було розширити знання педагогічного колективу про нові методи навчання і виховання. На основі даної інформації формувати в педагогів навички ефективної взаємодії з учнями, батьками, колегами; визначити нові цілі педагогічної діяльності задля підвищення професійного рівня; підтримати педагогічні пошуки, творчу ініціативу вчителів; сприяти розвитку дружнього, креативного, працездатного колективу.
Відомий педагог Я. А. Коменський писав: «Учителями повинні бути люди чесні, діяльні й працьовиті; не тільки для годиться, а й насправді вони повинні бути живими взірцями чеснот, що їх вони мають прищепити іншим».
Із теплом та любов’ю радо приймали педагогів Михайло-Коцюбинської громади у стінах Андріївської школи. Уже з першої хвилини перебування була відчутна атмосфера привітності, добродушності та щирості дружньої шкільної родини.
Практичний блок семінару включав у себе відвідування уроків вчителів Федорок Л.В. (урок позакласного читання у 6 класі) та Вовк О.О. (інтегрований урок у 1 класі) та виховних заходів, де усі вчителі мали можливість поспостерігати за учнями, почерпнути щось нове, цікаве для себе, перейняти педагогічний досвід у своїх колег. Незабутні враження справили на учасників семінару творчі виступи школярів: як вокальні, так і танцювальні.
Теоретичний блок семінару складався з методичного діалогу для вчителів НУШ на тему «Використання ЛЕГО на уроках у 1 класі» та майстер-класу, до якого активно залучила учителів-філологів Федорок Людмила Василівна.
Начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради Лідія Гаєвська щиро подякувала учителям та учням школи за проведений семінар, відзначила усі позитивні моменти, вказала найкращі якості дітей та їхніх педагогів і висловила найщиріші побажання. А опісля усі стали до колективного фото.
Проведення таких семінарів-практикумів є, безперечно, безцінним досвідом для педагогів і вкотре підтвердило, що самовдосконаленню немає меж…
За інформацією відділу освіти,
молоді, спорту, культури і туризму
М-Коцюбинської селищної ради