ВІДБІР ПРОЕКТІВ ПІДРУЧНИКІВ ДЛЯ 2-ГО КЛАСУ

Дата: 12.03.2019 08:55

Заклади загальної середньої освіти Михайло-Коцюбинської селищної ради здійснили вибір проектів підручників для 2 класу за фрагментами електронних версій їх оригінал-макетів з кожної назви підручників та оформили результати вибору.

Конкурсний відбір проектів підручників для 2 класу закладів загальної середньої освіти здійснюється з метою забезпечення здобувачів початкової освіти новим поколінням підручників для закладів загальної середньої освіти (далі – ЗЗСО) згідно з переліком, який затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 01 листопада 2018 року № 1190 «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 2 класу закладів загальної середньої освіти».

Відповідно до Положення про конкурсний відбір проектів підручників для 1-2 класів закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 березня 2018 року № 248, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 березня 2018 року за № 359/31811 зі зміною, внесеною наказом Міністерства освіти і науки України від 19 червня 2018 року № 660, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 25 червня 2018 року за № 740/32192, на ІІ етапі до проведення Конкурсу долучаються ЗЗСО.

З метою оприлюднення результатів вибору висвітлюємо всі матеріали на веб-сайті Михайло-Коцюбинської ОТГ.

За інформацією відділу освіти,

молоді, спорту, культури і туризму

Михайло-Коцюбинської селищної ради

Потреба закладів освіти в підручниках для 2 класу на 2018-2019 н.р.  Відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради

Потреба закладів загальної середньої освіти в підручниках для 2 класу  Михайло- Коцюбинська гімназія Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області

Потреба закладів загальної середньої освіти в підручниках для 2 класу  Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області

Потреба закладів загальної середньої освіти в підручниках для 2 класу  Ведильцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу А.Ф.Блашкуна Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області.

Потреба закладів загальної середньої освіти в підручниках для 2 класу  Кархівська загальноосвітня школа I-II ступенів Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області