СВЯТО ПІСНІ І ТАНЦЮ ВІД «СІВЕРСЬКИХ КЛЕЙНОД»

Дата: 11.03.2019 13:19

Недаремно кажуть, пісня – Душа народу! Адже за народним музичним спадком багато можна зрозуміти про людей, в серцях яких народилася і передавалася крізь часи перлинка, під назвою « пісня».

7 березня  Михайло-Коцюбинська селищна рада привітала жінок громади, запросивши до місцевого Будинку культури   колоритний Академічний  ансамбль пісні і танцю «Сіверські клейноди» Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм (художній керівник та головний диригент, заслужений діяч мистецтв України Сергій Вовк), тим самим  подарувавши незабутні враження і розчуливши до сліз прекрасною українською піснею всіх присутніх жінок у залі.

«Сіверські клейноди» продемонстрували всю красу і милозвучність української мови й пісні, високу професійну майстерність виконання та артистизм. У програмі прозвучали українські народні пісні у виконанні вокальної групи  у супроводі високопрофесійного оркестру ансамблю. Без сумніву, хореографічною майстерністю підкорили присутніх молоді й талановиті артисти балету. Бездоганний стрій ансамблю, чіткість, культуру співу справили на слухачів незабутнє враження. Додали особливого колориту неповторні національні костюми. Майстерність музикантів та улюблені мелодії створили гостям заходу святковий настрій та подарували незабутні спогади.

Емоції переповнювали зал і гості від щирого серця дякували артистам за чудове свято музики.

Відділ освіти, молоді,

спорту, культури і туризму