СУЧАСНИЙ УЧИТЕЛЬ: БАЧЕННЯ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

Дата: 01.03.2019 16:58

28 лютого на базі Михайло-Коцюбинської гімназії відбувся семінар-тренінг заступників директорів «Сучасний учитель: бачення Нової української школи».

Семінар відкрила Ірина Усік, завідувач відділу керівних кадрів та координації діяльності методичних кабінетів (центрів) ЧОIППО імені К.Д. Ушинського,  яка ознайомила з планом роботи.  Начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради Лідія Гаєвська, ознайомила присутніх з пріоритетними напрямками роботи відділу щодо підвищення  та розвитку професійної компетентності педагогів Михайло-Коцюбинської ОТГ, в умовах НУШ. Директор гімназії Микола Шпак презентував учасникам зібрання «педагогіку партнерства», як ефективну модель організації освітнього процесу гімназії.

У ході практичної частини учасникам семінару були представлені інноваційні форми роботи: інтеграція навчальних предметів (вчителі Тетяна Виноградна, Світлана Тарасенко); екологічна компетентність (вчитель Людмила Мнєвець). Присутні із задоволенням переглянули народно-розважальне свято «Для розради та розваги – Масляна найкращий час (вчителі Людмила Коробко, Світлана Ющенко).

Модератор тренінгу Ніна Каленіченко, заступник директора, презентувала деякі аспекти освітнього процесу відповідно до сучасних умов. Висока інтенсивність групової взаємодії, активність і самостійність учасників, активний досвід дозволили максимально ефективно і злагоджено організувати засідання тренінгу.

Учасники тренінгу, зокрема Ірина Усік та Тетяна Пригодій (методист відділу керівних кадрів та координації діяльності методичних кабінетів (центрів) ЧОIППО імені К.Д. Ушинського) відмітили результативність роботи відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму, адміністрації гімназії щодо створення педагогічних умов для професійного розвитку вчителів громади.

Відділ освіти, молоді, спорту,

культури і туризму