Загальні збори представників громадян Андріївської громади

Дата: 16.02.2019 10:59

15 лютого в приміщенні Андріївського сільського клубу відбулися загальні збори представників громадян Андріївської територіальної громади Михайло–Коцюбинської селищної ради. У фойє клубу бібліотекар Ніна Мосійчук підготувала краєзнавчу виставку та виставку виробів місцевих майстринь Тамари Шуст, Галини Соколової, Ірини Панченко, Наталі Нагорної та інших. Перед офіційною частиною зборів відбулася концертна програма, яку підготували учасники художньої самодіяльності сільського клубу та дитячий танцювальний колектив «Їжачки». З нагоди 30-річчя виводу радянських військ з Афганістану та дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав заступник Михайло-Коцюбинського селищного голови  Віктор Івахненко вручив грамоту селищної ради воїну-афганцю Володимиру Будаловському.

Перед громадою звітувала староста Андріївського старостинського округу Михайло-Коцюбинської селищної ради Марина Галько. Присутні за зборах заступники Михайло-Коцюбинського селищного голови Віктор Івахненко та Віктор Єрема, дільничний інспектор Роман Семена, директор КП «Єдність» Олег Тимошенко активно долучилися до обговорення проблемних питань життєдіяльності громади: ремонту доріг, реформування поштових відділень, очистки громадських колодязів, системи водопостачання, врегулювання пасажирських перевезень, видалення аварійних дерев на кладовищах тощо.

За інформацією Андріївського

старостинського округу