Якщо хочеш щось зробити- зроби це сам

Дата: 26.02.2019 08:53

20-22 лютого 2019 року  учні  Ведильцівської  ЗОШ М-Коцюбинської  ОТГ брали участь у заходах в рамках Грантового проекту ЄС «План місцевого економічного розвитку": Славутич-драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону та отримали грошову винагороду за перемогу в бізнес-змаганнях (ІІ,ІІІ місце).

Організаторами Днів популяризації економічного розвитку були виконавчий комітет Славутицької міської ради, КП «Агенція регіонального розвитку», Славутицький міський фонд підтримки підприємництва у партнерстві з Радою підприємництва при міському голові.

Команда "3 D" учнів 9 класу разом з керівником Подаруєвою Наталію представила 2 бізнес - проекти:

1) "Пиріжок" – відкриття міні - хлібопекарні в с.Ведильці та доставка свіжого хліба до кожного двору.

2) Дитячий центр логістичного мислення "Fent@zi"- створення квест- кімнат.

Учасники мали змогу відвідати  тренінг (навчання) з написання проектних заявок щодо розробки та реалізацій спільних економічних та торгівельних проектів, якій провів директор Соціально-психологічного центру м.Славутича Віктор Одиниця, та ділову бізнес-гру для працівників бюджетних установ «ХОТ-ДОГ», яку провів голова Ради підприємців при міському голові Валентина Дарнопих.

Під час проведених заходів учасники відпрацьовували навички подання заявок  та заповнення аплікаційної форми гранту, відчули себе підприємцями в умовах дієвого ринку.

Розвиток підприємця – є розвитком для громади!

За інформацією відділу освіти, молоді,

спорту, культури і туризму

М-Коцюбинської селищної ради