Андріївський вісник

Дата: 31.01.2019 15:10

У січні 2019 року вийшов до друку перший випуск інформаційної листівки «Андріївський вісник». Видання створено за ініціативи громадської організації «Майбутній ресурс громади» та Андріївського старостинського округу. Напередодні Святого Водохреща в кожній андріївський оселі з'явилася перша інформаційна ластівка про події, що відбулися на території старостинського округу та ОТГ. Зараз більшість новин можна дізнатися через мережу Інтернет, але жителі села не завжди мають можливість читати інтернет-видання. Також не всі мають змогу відвідувати святкові заходи, які відбуваються в Андріївці, і тому вони дізналися про них із вісника. Крім того, сторінки інформаційної листівки ілюстровані цікавими фото з життя нашої громади. Плануємо щоквартально інформувати жителів села про події в громаді.

Голова ГО «Майбутній ресурс  громади» Любов Рябоконь