СВЯТО ХРЕЩЕННЯ ГОСПОДНЬОГО

Дата: 21.01.2019 13:23

На свято Хрещення Господнього  крижана вода не стала перепоною для жителів М-Коцюбинської громади, які завзято пірнали  в ополонку, перед цим тричі перехрестившись. Аби набратися здоров’я на увесь наступний рік, всі бажаючі зібрались на «панських» ставках села Шибиринівка.

Урочисту літургію освячення води провели  отець Георгій (с. Москалі) та о. Георгій (с. Жукотки). Після купелі люди могли випити гарячого чаю та з’їсти  запашного куліша.

На свято завітало й керівниктво громади:виконуюча обов’язки голови Ніна Ворох, заступники голови Віктор Івахненко,  Віктор Єрема та виконуючий обов’язки старости Шибиринівського старостинського округу Юрій Могилат які побажали присутнім  благословення Господнього , миру, здоров'я та добра родинам.

Для забезпечення безпеки і надання екстреної допомоги на місці масового купання було організовано чергування співробітників Служби порятунку, медиків та поліції , щоб попередити нещасні випадки та резонансні події.

Особлива  атмосфера додавала святкуванню колориту, традиції доповнювалися хорошим настроєм та бадьорим відпочинком.

Хрещення Господнє – це  свято очищення та нових починань. Тож нехай вони будуть сповнені добром та щирістю! Нехай віра зігріває серця, а надія веде вперед. І нехай Господь оберігає від усіх негараздів!

За інформацією відділу освіти,

молоді, спорту, культури і туризму

М-Коцюбинської селищної ради