Новий рік в Андріївському старостинському окрузі Михайло-Коцюбинської ОТГ

Дата: 10.01.2019 16:29

Розпочали святковою концертно-конкурсною програмою «Новорічна феєрія». Заспівали новорічних пісень Наталя Нагорна та Наталя Клюка. Юні учасники театрального гуртка школи показали жартівливі сценки, а танцювальний колектив порадував присутніх запальними таночками. Між концертними номерами проходили жартівливі конкурси з розіграшем призів. Ольга Долішня разом з Любов’ю Рябоконь заспівали та затанцювали «Циганочку» разом з дівчатками старшої хореографічної групи. На завершення свята гумористичний колектив "Кумасі" розіграв жартівливе дійство «Коляда». Усі охочі взяли участь у розіграші безпрограшної лотереї. Чоловіки позмагалися в метанні тюків із сіном, за що, звичайно, отримали гарні призи. А на вулиці на всіх гостей свята очікував традиційний андріївський куліш, приготовлений місцевими господинями Інною Носачевською та Тетяною Тризною, та гарячий чай. Дітей розважали катанням на санчатах. Тож свято продовжилося народним гулянням та дискотекою. Хочеться щиро подякувати усім спонсорам, а саме: Шкурату Дмитру, Юрію та Олександру Лукашевичам, Олександру Єрмоленку, Сергію Карпачову, Ірині Дейкун, Тамарі Косовець, Людмилі Чайці та усім, хто допомагав в організації свята. Гарних усім Новорічних та Різдвяних свят, щастя, миру та Божої ласки!

Інформація надана Андріївським старостинським округом