НОВОРІЧНЕ ВІДЛУННЯ ДОБРИХ СЕРДЕЦЬ

Дата: 01.01.2019 14:37

Казковий  Новий рік завітав до закладів освіти Михайло-Коцюбинської громади! Яскраві, мерехтливі, запашні та неповторні  ялинки прикрасили кожну школу, кожний дитячий садочок! Феєричні новорічні костюми вихованців  дивували своєю неповторністю та розмаїттям.

Всі 781 учасників освітнього процесу  громади отримали Новорічні подарунки від Михайло-Коцюбинської селищної ради.

Педагогічні колективи підготували та провели майже 18 Новорічних свят. Новорічна вистава «Герої в масках», анімаційна вистава «Новорічний майстер-шеф», Новорічний карнавал та поїздки до кінотеатру «Мультиплекс», Чернігівського  обласного академічного музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка були організовані для всіх бажаючих М-Коцюбинською  гімназією.  Веселе інтерактивне шоу за участю  креативної команди  аніматорів провела Ведильцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

В Шибиринівській школі були проведені Новорічний ранок початкової школи "Новорічний карнавал"(організатори вчителі початкової школи), старшокласникам гурток "Корифеї" показав виставу за п'єсою Руслани Нікіфорчук "Пригоди у казковому лісі" (керівник Друзь А.А.).

В Ведильцівському ДНЗ "Дзвіночок" пройшло Свято Нового року "Новорічна лісова казка".

«Новий рік!» - ці слова у кожного асоціюються зі святковим настроєм, подарунками, іграми, розвагами.  Саме так проходили свята у Жукотківській ЗОШ І-ІІ ст.  Активно працювали школярі у "Майстерні Діда Мороза", учні молодшої, школи прикрасили класи новорічними сніжинками, що додало святковості під час проведення заходів, 28 грудня пройшло всешкільне свято «У пошуках новорічного настрою».

Діти отримали  новорічні подарунки від Михайло-Коцюбинської селищної ради, депутата Максима Микитася та ТОВ "Біокарт-Агро».

Дні Новорічного настрою, що розпочалися 18 грудня запам'ятаються учням на весь рік, адже дорослі подарували їм найдорожче – любов і тепло своїх  сердець, увагу і турботу, аби в Новому році щасливих дітлахів  стало більше.

За інформацією відділу освіти,

молоді, спорту, культури і туризму

Михайло-Коцюбинської селищної ради

Ведильцівський ЗДО