В ОЧІКУВАННІ СВЯТА

Дата: 03.01.2019 16:31

29 грудня 2018 року до Кархівки  завітали  з новорічним концертом  учасники художньої самодіяльності Михайло-Коцюбинського селищного Будинку культури.

В залі, де проходив концерт,  панувала тепла, привітна  та по-домашньому затишна атмосфера свята.  Зі сцени лунали святкові новорічні та різдвяні мелодії у виконанні народного аматорського хору «Джерело». В цей чудовий вечір гучними оплесками зустрічали глядачі солістів Ірину Недобой  та Олексія Лактіна. Порцію щирих оплесків отримала і Людмила Голуб, яка прочитала гуморески українських авторів.

Кархівський  Дід Мороз  та Снігуронька провели веселі та запальні  конкурси. На святі були присутні  глядачі не тільки з Кархівки, але й  з усього старостинського округу.

31 грудня 2018 року в Михайло-Коцюбинському селищному Будинку культури відбувся Новорічний вечір відпочинку для молоді. Дід Мороз – Стародуб Андрій та Снігуронька – Шовкун Дарина привітали всіх  з наступаючим Новим роком та побажали  сонячних та чудових днів,  гарного настрою та чарівної новорічної  казки.

Далі казкові герої провели конкурси. В перерві між конкурсами  звучала чудова танцювальна музика. Подарунки та призи для учасників вечора були придбані за кошти Михайло-Коцюбинської селищної ради.

За інформацією відділу освіти,

молоді, спорту, культури і туризму

Михайло-Коцюбинської селищної ради