Відкриття ЗДО «Перлинка»

Дата: 29.12.2018 14:38

29 грудня 2018 року, в селі Шибиринівка вирувало справжнє свято – відкриття закладу дошкільної освіти «Перлинка».

Ця довгоочікувана подія стала незабутнім святом для дітвори та їх батьків.

Різнокольорові повітряні кульки, весела музика, схвильовані тати і мами, почесні гості і подарунки – все говорило про те, наскільки значимо відкриття дитячого садка для жителів Шибиринівського, Жукотківського та Пльохівського старостинських округів.

Розділити радість з мешканцями та привітати їх з чудовою подією завітали: в.о. голови Михайло-Коцюбинської селищної ради Ніна Ворох, заступники Віктор Єрема та Віктор Івахненко, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Лідія Гаєвська, депутати районної ради Віталій Луговський і Володимир Загаба, представники індустріальної молочної компанії та багато інших поважних гостей.

Почесні гості привітали дітей, їхніх батьків та колектив працівників із отриманням нового затишного садочку та побажали всім здоров’я, добра, миру, злагоди та доброї долі. У такий нелегкий для країни час є все ж таки і радісні моменти, такі як відкриття закладу дошкільної освіти для майбутнього нашої держави – для дітей.

Громада  вдячна за великі зусилля, керівникам Михайло-Коцюбинської ОТГ за відкриття нового дитячого садочку у селі Шибиринівка. Саме завдяки їх працелюбності, наполегливості, організаторським здібностям, принциповості та бажанню покращити якість освіти у громаді було побудовано цей чудовий дитячий садок.

Право перерізати  стрічку було надано в.о. голови Михайло-Коцюбинської селищної ради Ніні Ворох та директору ЗДО Перлинка   Дар`ї Понамаренко.

Дійство закінчилося в гостинних стінах дитсадка, де кожен міг помилуватися затишним убранством дитячих кімнат та отримати позитивні емоції від Новорічночної казки яку показали учасники Євроклубу Михайло-Коцюбинської гімназії під керівництвом Наталії Шурди.

Батьки задоволені, а в дитячих очах не згасає іскринка щастя, адже вони отримали свій „дім радості”, де будуть навчатись, виховуватись, спілкуватись з однолітками і успішно готуватись до навчання у школі.

Всі діти отримали солодкі подарунки, іграшки  від керівництва громади

За інформацією відділу освіти,

молоді, спорту, культури і туризму

Михайло-Коцюбинської селищної ради