Святий Миколай завітав до Михайло-Коцюбинської ОТГ

Дата: 19.12.2018 17:58

19 грудня 2018 року, у День Святого Миколая, вже традиційно відбулося відкриття головної новорічної ялинки в Михайло-Коцюбинській ОТГ.

Привітали діточок та всіх жителів громади зі святом народний депутат України Максим Микитась та в.о. голови Михайло-Коцюбинської селищної ради Ніна Ворох, які щиро побажали усім здоров’я, миру, добра, злагоди, щастя, виконання всіх бажань.

Святкову атмосферу, гарний настрій, море позитивних емоцій дітворі дарували: Святий Миколай, Янгол та Баба Яга.

По завершенні святкового заходу під веселу пісню від Ірини Недобой діти отримали солодкі подарунки від депутата та селищної ради.

Добро та Любов є найголовнішими цінністями в житті кожної людини і якщо кожен навчиться їх творити та цінувати, тоді світ стане ще прекраснішим.

За інформацією відділу освіти,

молоді, спорту, культури та туризму

Михайло-Коцюбинської селищної ради