Михайло-Коцюбинська територіальна громада
Чернігівська область, Чернігівський район

У Славутичі відбудуться бізнес-змагання для осібвіком 14-17 років

Дата: 18.12.2018 08:13
Кількість переглядів: 735

Запрошуємо до участі у бізнес-змаганнях для осіб віком 14-17 років!

Бізнес-змагання відбудуться у грудні 2018 – лютому 2019 року. До участі у бізнес-змаганнях запрошуються команди-учасники (далі – учасник) з 1-3 осіб віком 14-17 років (учні 9-11 класів або вихованці загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів). 

І етап. У період з 17 грудня 2018 року по 31 січня 2019 року учасники подають заявку на участь, опис бізнес-проекту (текстову частину в Word) та презентацію бізнес-проекту в MicrosoftPowerPoint на електронну адресу arr.slavutych@gmail.com
Учасник, направляючи заявку, тим самим підтверджує, що наведені в бізнес-проекті відомості не містять комерційної та іншої таємниці і є власною розробкою, а також дає свою згоду на надання інформації про бізнес-проект третім особам (у тому числі, шляхом розміщення фрагментів робіт на інтернет-сторінках, в інформаційних виданнях, а також шляхом публікації робіт з обов'язковим зазначенням автора або авторського колективу).
Кожнийучасникможе подати до участіубізнес-змаганнях 1 або 2 проектів. 

В період з 31 січня по 08 лютого 2019 року відбуваєтьсярозгляд та експертизабізнес-проектів. Членами організаційногокомітетубізнес-змаганьперевіряєтьсяповнота та адекватністьінформації, представленої в заявці та описібізнес-проекту. Роботи, що не відповідаютьвимогам, відхиляються і не берутьучасті у бізнес-змаганнях, авториотримуютьповідомленняпровідхиленняїхробіт.

Середбізнес-проектів, якіпройшлипопереднюперевірку, журі конкурсу відбирає до 20 кращихробіт та формуєрейтинговий список. Організатори конкурсу повідомляютьперші 10 учасників про вихід у фінал конкурсу. Якщо один з учасників не зможебрати участь у фінальномузмаганні, то запрошуєтьсянаступнийучасник з 20-ти кращих по порядку.

Оголошеннярезультатів І етапувідбудеться 08 лютого 2019 року на офіційномусайті КП «Агентство регіональногорозвитку» Славутицької міської ради https://arr.in.ua/ 

II етап. Цей етап включає оцінку бізнес-проектів журі на підставі публічного захисту, що відбудеться 12 лютого 2019 року в КП «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради. 

Фінал бізнес-змагань, оголошення та нагородження 5 кращих бізнес-проектів відбудеться 22 лютого 2019 року на відкритті 3-го Форуму підприємців м.Славутича. 

Вимоги до бізнес-проектів.Основне завдання бізнес-проекту – продемонструвати інноваційність бізнес-ідеї для Славутича та Славутицького регіону, потенціал її комерціалізації і здатність задовольняти потреби споживача міста Славутича та регіону. 

Вимоги до оформленнябізнес-проекту:

 1. Заявка на участь у бізнес-змаганняхізнаступноюінформацією: назва проекту; ПІБ кожного учасника (повністю); за наявності – ПІБ науковогокерівникаповністю, посада.
 2. Титульнийаркуш повинен міститинаступнуінформацію: назва проекту; ПІБ кожного учасника (повністю); за наявності – ПІБ науковогокерівникаповністю, посада. 
 3. Текст друкується шрифтом TimesNewRoman, міжрядковий інтервал 1.5, кегль 14, аркуш формату А4, поля: ліве - 30 мм, праве - 10 мм, верхнє і нижнє - по 20 мм.
 4. Загальнийобсягбізнес-проекту повинен становитине більше 7 сторінок з усімапосиланнями і додатками. Проекти, щомістятьбільше 7 сторінок, до розгляду не допускаються.
 5. Мова проекту: українськаабоанглійська. Формат документа: Word.
 6. Вимоги до змісту. Бізнес-проект повинен міститинаступніелементи: короткий опис проекту абобізнес-модель, унікальнапропозиція (продукт/послуга), сегментиспоживачів, канали просування, відносини з клієнтами, джереладоходів, основнадіяльність, ключовіресурси, ключовіпартнери, структура витрат. Додатковаінформаціявиноситься в додатки, кількість та формат яких є довільним.
 7. Вимоги до презентації. Під час підготовки до презентації на 5 хвилин у форматі «Elevatorpitch» («Презентація в ліфті») рекомендується висвітлити такі аспекти: бізнес-модель, унікальна пропозиція (продукт/послуга), сегменти споживачів, канали просування, відносини з клієнтами, джерела доходів, основна діяльність, ключові ресурси, ключові партнери, структура витрат.
 8. Основні критерії оцінки:
 9. Бізнес-проект відповідає встановленим вимогам.
 • Бізнес-ідея, яку команда розвиває у своєму бізнес-проекті, демонструє інноваційністьдля Славутича та регіону, здатність задовольняти потреби клієнта і володіє потенціалом комерціалізації (для комерційних проектів).
 • Представлений бізнес-проект є цілісним, запропоновані висновки повністю обґрунтовані.
 • Використаний статистичний і фактологічний матеріал актуальний і повністю покриває потреби в інформації.
 • Проведені фінансові розрахунки є коректними.
 • Переможцями стануть команди, які добре розуміють ринок, на який вони хочуть вийти зі своїм проектом та наводять достатньо доказів під час обґрунтування потенційного успіху майбутнього бізнесу і дійсно вірять у свій проект. 

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами 2-22-50, 050-353-11-35 або на електронну адресу slavutich.ofis@gmail.com та безпосередньо до Офісу підтримки громадських ініціатив Департаменту стратегічного розвитку та підтримки підприємництва КП «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради за адресою проспект Дружби Народів, 7 (БК «Енергія», ІІ поверх).

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь