24 листопада 2018 року Михайло-Коцюбинська громада вшановувала пам'ять жертв Голодомору 1932-33 років.

Дата: 25.11.2018 16:54

В заході брали участь: керівництво  Михайло-Коцюбинської селищної ради, в.о.старостинських округів, мешканці ОТГ. Зі словами скорботи звернувся до присутніх в.о. селищного голови Віктор Єрема та нагадав історичні події 85-річної давнини.

Пом’янули душі померлих від голоду хвилиною мовчання .

Заупокійну літію відправивнастоятель церкви Покрови Пресвятої Богородиці отець Сергій (смт.Михайло-Коцюбинське). Свічки пам’яті запалили жителі громади – святий вогник, який зігрів душі безвинно убієнних. Були покладені квіти до памятного Хреста.

Жителі мали змогу відвідати  Михайло-Коцюбинський історико-краєзнавчий музей,  в якому  розгорнута експозиція присвячена тим трагічним подіям.

За інформацією відділу освіти, молоді, спорту,

культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради