Семінар-практикум для вихователів ЗДО

Дата: 16.11.2018 15:22

Для вихователів закладів дошкільної освіти Михайло-Коцюбинської ОТГ на  базі  ЗДО  «Пролісок» 16.11 2018 року було проведено семінар-практикум

на тему:  «Методи підготовки логіко-математичного мислення дошкільників».

Методист відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Т.В. Руденко ознайомила учасників з методами формування розумових умінь і здібностей, які дозволяють легко освоїти нове. Методикою Кюїзенера та блоками Дьенеша.

Елементарні математичні уявлення під час організованої діяльності для дошкільників середньої групи на тему: «Формування елементарних математичних уявлень за допомогою педагогічної технології Кюїзенера» було представлено вихователем вищої категорії С.Й. Пчолинською.

Логічні уміння, які здебільшого формуються в процесі навчання математики, є складовими основних інтелектуальних умінь. Діти з інтересом рахували та визначали склад числа в межах 5 за допомогою паличок Кюїзенера. Вони вчилися порівнювати суміжні числа, поглиблювати просторові уявлення.

Організовану діяльність було проведено в ігровій формі на високому методичному рівні. Постійно змінювалися завдання, які були цікаві і доступні для дітей.

Дошкільнята були активними, працездатними, зацікавленими, організованими, уважними працювали в групах, парах, активізувалась кожна дитина.

Завідувач ЗДО «Пролісок» В.М. Петрик продемонструвала надбання вихователів з інноваційних технологій паличок Кюїзенера та блоків Дьенеша, які стали лідерами серед розвиваючих іграшок.

За інформацією відділу освіти,

молоді, спорту, культури і туризму.