Осіннє прибирання

Дата: 13.11.2018 13:28

У рамках осіннього місячника з благоустрою в Андріївському старостинському окрузі Михайло-Коцюбинської селищної ради проведено прибирання біля установ, організацій, підприємств: адмінприміщення старостинського округу, школи, дитячого садка, клубу, бібліотеки, ФАПу, реабілітаційного центру «Вітал», пам’ятних місць села тощо. Активно долучилися до прибирання всі учні школи, вчителі, працівники закладів і установ території старостинського округу та небайдужі жителі села. Висловлюємо всім учасникам щиру вдячність. Окрему подяку висловлюємо за  надання транспорту для вивозу сміття директору СТОВ «Андріївське» Андрію Сидоренку, жителю села Миколі Скрипченку, за надані паливно-мастильні матеріали – директору реабілітаційного центру «Вітал» Олександру Глинському.

Староста села Андріївка Марина Галько