Тур вихідного дня маленьких андріївців

Дата: 31.10.2018 13:40

Чи багато потрібно дітям для щастя?! Насправді, для цього треба зовсім мало, всього лише увага до них, і зацікавленість у їхньому розвитку та просто дати їм можливість побути дітьми… 28 жовтня завідуюча Андріївським сільським клубом, голова ГО «Майбутній ресурс громади» Любов Рябоконь та вчитель хореографії Ольга Долішня організували тур вихідного дня для андріївських дітлахів. Розпочався тур екскурсією по історичній частині Болдіної гори до Меморіалу слави, де дітям розповіли, що саме в цей день було вигнано нацистів з України. А діти, в свою чергу, провели флешмоб, присвячений миру в Україні під гаслом «Ми – квіти України, ми будем проростать, ми - діти України і мир ми будемо плекать». Наступним етапом туру було відвідання малечею Антонієвих печер та отримання цікавої, пізнавальної інформації про свій край. По завершенню екскурсії приємні сюрпризи не закінчилися, і маленькі андріївці потрапили до ТРЦ «Голівуд» на святкування Гелловіна. А ще посмакували смачною піцою та переглянули цікавий фільм у кінотеатрі. Батьки щиро вдячні Ользі та Михайлу Долішнім, які взяли на себе транспортні витрати та завідуючій сільським клубом Любов Рябоконь за чудовий тур вихідного дня.

Староста села Андріївка Марина Галько