ІХ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка стартував…

Дата: 23.10.2018 16:29

У закладах загальної середньої освіти Михайло-Коцюбинської селищної ради 18 жовтня 2018 року відбулися урочистості з нагоди початку ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Мета конкурсу – вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка,  виявлення  творчо  обдарованої  молоді,   розвитку   її потенціалу,  виховання  у  молодого  покоління  поваги  до  мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.

Міжнародний конкурс формує майбутню плеяду літературних митців – молодих письменників, журналістів.

Учні та вчителі закладів загальної середньої освіти громади долучилися до урочистостей. Зокрема:

–       У Жукотківській ЗОШ І – ІІ ступенів Михайло-Коцюбинської селищної ради була представлена  літературно-музична композиція «Струни душі Кобзаря».

–       Учні Кархівської ЗОШ І – ІІ ступенів Михайло-Коцюбинської селищної ради презентували проект «Я відкриваю Шевченка».

–У Михайло-Коцюбинській гімназії відбулась тематична лінійка, на якій ознайомили учнів з історією виникнення конкурсу, та представили учнів – переможців конкурсу минулих років.

–       Цікаво пройшов виховний захід «Тарасовими шляхами» в Андріївській ЗОШ  І– ІІІ ступенів Михайло-Коцюбинської селищної ради.

–       Учні Ведильцівської ЗОШ І – ІІІ ступенів Михайло-Коцюбинської селищної ради писали твори-роздуми на тему «Тарас Шевченко – геній українського народу», було організовано загальношкільну виставку малюнків школярів та творчих робіт учнів.

Яскраві світлини урочистостей підтверджують значущість конкурсу й пошану до постаті Великого Кобзаря.

За інформацією відділу освіти, молоді, спорту,

культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради