«Я – ПАТРІОТ УКРАЇНИ»

Дата: 10.10.2018 10:03

Під таким гаслом 10 жовтня 2018 року у Чернігівському обласному Палаці дітей та юнацтва пройшов обласний військово-патріотичний захід «Я - патріот України», присвячений державному святу – Дню захисника України, організований Управлінням освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації спільно з Чернігівським обласним військовим комісаріатом. Святковий захід відвідала учнівська делегація Михайло-Коцюбинської гімназії.

Почесними гостями стали заступник голови обласної державної адміністрації, голова Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при облдержадміністрації Наталія Романова, заступник військового комісара Чернігівського обласного військового комісаріату Вадим Лільчицький, заступник начальника Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації Олена Соронович, директор Міжнародної благодійної установи «Центр національного відродження» Тарас Рондзістий, історик, співавтор виставки «Українська повстанська Армія – історія нескорених» Роман Яцьків, голова громадської організації «Єдина родина Чернігівщини» Микола Шанський, керівник громадської організації «Родина воїна» Людмила Бруй.

До участі були запрошені родини загиблих воїнів АТО, педагогічні працівники, учасники АТО, курсанти Академії Державної пенітенціарної служби України, здобувачі освіти закладів освіти області.

Учні мали змогу переглянути експозиції «Макети зброї» та «Українська повстанська Армія – історія нескорених».

У рамках урочистостей відбулося нагородження відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операцій» вчителів-учасників АТО, перегляд відеофільму «Моя війна», знятого місцевими журналістами.

За інформацією відділу освіти, молоді, спорту,

культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради