День дошкілля в Михайло-Коцюбинській ОТГ

Дата: 27.09.2018 08:42

27 вересня відсвяткували Всеукраїнський день дошкілля в Михайло-Коцюбинській ОТГ. Урочисті заходи з цього приводу пройшли в закладі дошкільної освіти «Пролісок».

На свято завітали заступник голови Михайло-Коцюбинської селищної ради В.І. Єрема, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Л.О. Гаєвська,  методист  Т.В. Руденко, керівники та вихователі ЗДО та педагогічні працівники які багато років працювали на розвиток дошкілля, а зараз на заслуженому відпочинку.

Перед початком святкової програми в холі влаштували виставку  дитячих рукодільних виробів та фотоколлаж.

– Частину цих робіт виконали діти, частину – педагоги. Але переважна більшість з них зроблена спільними зусиллями.– розповіла завідувач ЗДО В.М. Петрик.

В.І. Єрема, звернув увагу, що влада  дбає про розвиток дошкільної освіти. В 2017 році відкрито заклад дошкільної освіти «Сонечко» в с. Льгів . Також нагадав, що свято працівників дошкілля – це визнання нелегкої клопіткої праці. Ми вклоняємось вам за натхненну працю, небайдужі серця, фантазію – саме це тримає на високому рівні наше дошкілля.

Родзинкою свята був концерт за участю дошкільнят. Діти разом з вихователем Н.І. Ковган, музичним керівником Ю.А. Томилко щиро вітали гостей, розповідали  віршики, танцювали і співали. А наприкінці подарували власноруч виготовлені привітальні листівки та квіти.

Інформація відділу освіти,

молоді, спорту, культури і туризму

Михайло-Коцюбинської селищної ради