ОСІННЯ ФЕЄРІЯ В СЕРЦЯХ ОСВІТЯН

Дата: 08.10.2018 16:56

5 жовтня М-Коцюбинський  будинок культури, в тихій, родинній атмосфері зібрав  Михайло-Коцюбинську освітянську родину.

У прекрасну пору року приходить це свято, в час, коли шелестить падолистом осінь і снує мереживо бабиного літа, а червоні жоржини пломеніють над землею.

Безкрайнє море теплих слів лунало з вуст присутніх.  За традицією з  нагоди Дня працівників освіти найкращих педагогів  було відзначено Почесними грамотами та подяками, які вручали виконуюча  обов’язки  М-Коцюбинського селищного голови Ворох Ніна Володимирівна та заступник голови Єрема Віктор Іванович.   Не забули вшанувати на святі і тих людей, які віддали учительській професії більшу частину свого життя. Вони вже на заслуженому відпочинку, проте у пам'яті  і серці учнів - назавжди.

Привітати освітян з професійним святом завітали  Ларченко Олександр Миколайович, голова Чернігівської районної ради та Деркач Ольга Федорівна, голова профспілки працівників освіти Чернігівського  району. Вони  від щирого серця вітали присутніх зі святом та побажали натхнення, здоров’я на довгії літа, щастя, благополуччя, невичерпної наснаги, Божої благодаті, миру, любові та злагоди!

Незабутню атмосферу свята та піднесеного настрою створювали   музичні вітання дитячого  колективу М-Коцюбинського історико-краєзнавчого  музею  "Руна " і дівчат з  незрівнянного тріо "Мальви". А душевні пісні Олексія Лактіна, Аліни  Друзь, Ірини Недобой та Юлії Пусь, не  залишили байдужими нікого з  присутніх.

За інформацією відділу освіти,

молоді, спорту, культури і туризму.