ЗУСТРІЧ З ФОЛЬКЛОРНОЮ СПАДЩИНОЮ

Дата: 03.10.2018 14:09

30 вересня в Чернігівському обласному  художньому музеї  імені  Григорія Галагана  концерт-презентація  “Душа Сіверщини” зібрала  шанувальників та поціновувачів  фольклорної спадщини.  Цей прекрасний захід відвідали і представники Михайло-Коцюбинської громади, у складі спеціаліста відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Олени Доброговської, депутата М-Коцюбинської селищної ради Юлії Веремійчик та завідуючої Зайцівським клубом Марини Доброговської.

Піднесений настрій, висока майстерність виконання Чернігово-Сіверських пісень в сонячний, осінній день, в День Віри, Надії, Любові та їх матері Софії надихали присутніх  на пізнання нашої неоціненної культурної спадщини та дали  наснагу на подальшу працю.

Приємним сюрпризом для глядачів став виступ  Михайла Хая, відомого українського  фольклориста, професора, доктора мистецтвознавства,  який розповів про науково-виконавську реконструкцію народних пісень та привітав “Сіверські клейноди” своєю неперевершеною грою на таких музичних інструментах, як ліра та кобза.

За інформацією відділу освіти,

молоді, спорту, культури і туризму.