XII відкрита спартакіада з велоспорту на шосе серед ветеранів присвячена пам’яті майстра спорту Анатолія Остапенка

Дата: 30.08.2018 14:27

25 серпня 2018 року в смт Михайло-Коцюбинське відбулась XII відкрита спартакіада з велоспорту на шосе (індивідуальна гонка) серед ветеранів присвячена пам’яті нашого земляка, майстра спорту Анатолія Остапенка. Велопробіг стартував на трасі Чернігів – Славутич.

На урочистостях відкриття велопробігу були присутні: голова Михайло-Коцюбинської об’єднаної територіальної громади Микола Завальний, головний спеціаліст Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації Сергій Анісовець, голова федерації велосипедистів Чернігівщини – Юрій Мартинов. Головним суддею змагань виступив Микола Аксюта.

Цього року в змаганнях брали участь спортсмени з Чернігова, Ніжина, Києва, Дніпра та інших регіонів, ветерани, а також просто любителі їзди на велосипеді різних вікових груп. Найменшому учаснику велопробігу виповнилось 10 років, а найстаршому – 67.

Приймали участь в заїзді і жителі нашої громади. Так, учениця 8 класу Михайло-Коцюбинської Светюха Ольга посіла  I місце у своїй віковій групі, а Кирієнко Андрій – II місце у віковій категорії 30-39 років.

За інформацією відділу освіти, молоді, спорту,

культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради