АНТОНОВИЧІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СЕЛА

Дата: 28.08.2018 08:05

Кожне  село має свою давню історію, традиції та звичаї. Село Антоновичі  є тим населеним пунктом М-Коцюбинської об’єднаної територіальної громади, де історія села багата й цікава, а традиції та звичаї предків передаються з покоління в покоління, відроджуються та процвітають.
      Так, 25 серпня 2018 року Антоновичі відзначали День села.
Кожного року  вони збираються дружньою сім'єю, щоб вшанувати своє село та його жителів. Заступник голови  М-Коцюбинської об’єднаної територіальної громади Віктор Єрема привітав всіх присутніх зі святом і побажав  жителям процвітання, а кожній родині — щастя, достатку, злагоди та добробуту.

Свято розпочалося з дитячих розваг, які організували аніматори  «Арт-канікул» Чернігівської обласної партійної організації   ВО "Батькивщина". Майже три години  дітлахів розважали конкурсами та іграми, частували солодкою ватою.  Цікавий аквагрим та подарунки  забезпечили неперевершену атмосферу  свята.

Завітав на свято директор відділення № 1 Чернігівської індустріальної молочної компанії Валодимир Шевчик, який привітав пайовиків подарунками, а дітей пригостив  морозивом.

Ансамбль «Барвінок» сільського будинку культури, підготував  для присутніх чудові  художні номери. А іменинники та ювіляри, отримали подарунки. Потім всі дружно смакували українським борщем, кашею та величезним тортом, які з любов'ю приготували господині.

Гуляння продовжувалось до глибоких сутінків і музика ще довго лунала над селом та в серцях присутніх.

За інформацією відділу освіти,

молоді, спорту, культури і туризму.