АНДРІЇВКА СВЯТКУЄ…

Дата: 21.07.2018 14:00

Зворушливими піснями, неповторним колоритом,  виставкою місцевих майстрів і розвагами для наймолодших 14 липня  Андріївка М-Коцюбинської обєднаної територіальної громади  відзначила День села.

У Андріївці  свято відбулося по-сімейному — тепло і затишно. Основні урочистості проходили в затишному сільському клубі . Теплі слова привітань, святковий концерт місцевої художньої самодіяльності , дружні схвальні оплески переповненої  глядацької зали, все це створювало піднесений урочистий настрій сімейного свята.

Побажання  миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій лилися рікою з вуст гостей запрошених на свято.  Не обійшлося  і без подарунків.  Секретар М-Коцюбинської селищної ради  Ніна Ворох  передала директору Андріївської  ЗОШ І-ІІІ ст.. Тетяні Безлюдній копіювальний прилад для першого класу з метою впровадження Державного стандарту «Нової української школи», а старості села  вручила подарунковий сертифікат. Тамара  Немченко, директор центру  соціального обслуговування, порадувала своїх спеціалістів спецодягом і велосипедами.

Продовжувалось святкування і в післяобідню пору  спортивними змаганнями, смачним кулішем,  безпрограшною лотереєю та запальною дискотекою. Скуштувавши кусочок щастя, кожен повертався додому  з  запалом енергії та натхнення на цілий рік.

За інформацією відділу освіти,

молоді, спорту, культури і туризму.