Стартували табори з денним перебуванням учнів.

Дата: 29.05.2018 11:11

З метою забезпечення організованого дозвілля школярів у період літніх канікул, 29 травня, розпочали свою роботу табори з денним перебуванням на базі  5 закладів загальної середньої освіти.  На базі Кархівського закладу освіти планується відкрити табір до 10 червня 2018 року (закінчуються ремонтні роботи на місцевому водогоні).

На базі всіх закладів освіти, які розташовані на території Михайло-Коцюбинської ОТГ протягом літа 2018 року планується надати відпочинкові послуги в пришкільних таборах з денним перебуванням 422 школярам, що на 99 дітей більше чим в минулому році.

Відповідно до Програми оздоровлення та відпочинку дітей Михайло-Коцюбинської селищної ради на 2018р.  на роботу пришкільних таборів відпочинку виділено 156,5 тис. грн.  коштів селищного бюджету. А саме,  1 день харчування на 1 дитину обходиться 22 грн. На інші заходи 4 грн. на 1 дитину (канцтовари, дезактин, аптечка, миючі засоби, посуд).