ПАМ'ЯТЬ ВІЧНО ЖИВА

Дата: 11.05.2018 08:22

8 травня в селі Андріївка відбувся захід приурочений Дню пам'яті та примирення, Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Вшанувати ветеранів завітали голова М-Коцюбинської об’єднаної територіальної громади Завальний Микола Васильович, заступники голови Єрема Віктор Іванович, Івахненко Віктор Миколайович, начальник відділу освіти,молоді, спорту, культури і туризму Гаєвська Лідія Олександрівна,  заступник голови Чернігівської РДА Курданов Андрій Леонідович , директор ТОВ  «ДОБРОДІЯ ФУДЗ» Ломейко Андрій Михайлович, ветеран Андріївського старостинського округу  Панченко Михайло Федосович , ветеран Жукотківського старостинського округу Команда Олександр Миколайович.

Після урочистого мітингу та покладання квітів до меморіалу відбувся святковий концерт в якому взяли участь колективи старостинських округів М-Коцюбинської ОТГ. Жителів села та гостей пригощали солдатським кулішем та запрошували до огляду виставкових комплексів громади. Зацікавила всіх виставка М-Коцюбинського історико-краєзнавчого музею.