6 липня в с.Шибиринівка пройшов день села.

Дата: 07.08.2017 14:38
Кількість переглядів: 2098

6 серпня в селі Шибиринівка Михайло – Коцюбинської ОТГ пройшло свято Дня села «Село моє – Шибиринівка». Цього сонячного дня за давньою традицією в сільському клубі зібралося багато односельчан та гостей. Ведучі Аліна Друзь та Дарія Дахно запросили до слова в. о. старости Могилата Юрія Миколайовича,  який привітав усіх присутніх зі святом, подякував що зібралось так багато глядачів, побажав усім міцного здоров’я, радості та добробуту. В цей день на свято прибули поважні гості, представники Михайло – Коцюбинської ОТГ: селищний голова Завальний Микола Васильович, секретар селищної ради Ворох Ніна Володимирівна, начальник відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму Гаєвська Лідія Олександрівна . Вони також привітали всіх зі святом та подарували ноутбук в клуб с. Шибиринівка. Бурхливими оплесками всі присутні дякували за такий щедрий презент. Не оминули нашого свята і представники ТОВ «ЧІМК» це перший заступник директора Кириндась Олександр Борисович та директор відділку №1 Шевчик Володимир Олексійович, які організували та провели розіграш безкоштовної  лотереї, пригостили дітей морозивом, подарили кульки.

З болем у серці ведучі говорили про тяжкий для України час. Хвилиною мовчання присутні пам’янули тих хто вже не з нами. Не оминули увагою нікого: захисників Вітчизни, які несуть та несли службу виконуючи свій священний обов’язок, найстарішу жительку села Бовда Надію Яківну, наймолодшого Арутюнова Марка, тих хто відсвяткував у цьому році  50- ти річчя. Щиро вітали родину Конюш: Івана Сергійовича та Елеонору Григорівну, які прожили разом більше 55 – ти років, виховали чотирьох дітей, мають внуків та правнуків. Дарунком для них звучали вокальні номери. Тож глядачі насолоджувались піснями у виконанні: Михайла Феделеша, Аліни Друзь, Дарії Дахно, Ольги Ющенко, Варвари Дмитренко, Лілії Шовдан, Альони Буренок , Поліни Козел, Людмили Козел. Радо зустріли і щиро аплодували односельчани жіночому ансамблю «Калина». Щира подяка прозвучала і в адресу спонсорів свята. Всі  присутні мали змогу пригоститися смачною юшкою, кулішем, пампушками, які приготували для них господині: Тереза Козел, Тетяна Коночук, Олеся Сіренко, Юлія Крапива. Свято закінчувалось, але людям не хотілось розходитись по домівках адже позитивні емоції, радість переповнювали кожного хто завітав цієї погодної днини на свято.