ОБ’ЄДНАНА МИХАЙЛО-КОЦЮБИНСЬКА ГРОМАДА ЩИРО ПРИВІТАЛА ВСІХ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Дата: 22.06.2017 10:32

ОБЄДНАНА  МИХАЙЛО-КОЦЮБИНСЬКА  ГРОМАДА ЩИРО ПРИВІТАЛА ВСІХ  МЕДИЧНИХ  ПРАЦІВНИКІВ

16 червня в  Михайло-Коцюбинській ОТГ відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника.

Щиро привітали всіх медичних працівників — лікарів, фельдшерів, медсестер, ветеранів охорони здоров’я — із професійним святом!                                Зі  сцени лунали слова вдячності та вшанування представників медичного фаху від селищної влади, керівництва поліклінічного відділення та профспілки.

Почесними грамотами нагороджені лікар ЗПСМ Мехед Ірина, медична сестра ЗПСМ  Савчук Ірина, молодша сестра ЗПСМ Кулак Олена, завідуючі Шибиринівським  та Ведильцівським ФАПами  Козел Тереза та Росла Людмила.

Завідуюча поліклінічним відділенням ЗПСМ Ластовець Г.Ф. та голова профспілки Косовець Н.М. відзначили  кращих представників трудового колективу Подяками та подарунками, вшанували ветеранів медичної галузі Божок Н.Г., Ісакову Р.П., Березинець В.І.,  Вовк В.Т. та інших.

Медичних працівників, котрі, незалежно від часу доби та нехтуючи власними проблемами, приходять на допомогу до хворих, вітали  веселими піснями колектив художньої самодіяльності Будинку культури.

Добрі, лагідні побажання дарувала винуватцям свята  Гаєвська Л.О.

На всіх етапах історичного буття найгуманнішою, найпотрібнішою сферою людської діяльності була праця лікаря. Складна, відповідальна, жертовна — вона завжди перебувала в зоні особливої уваги суспільства, адже у ваших руках найцінніший дар людини — її здоров’я та життя.

Сьогодні керівництво країни робить важливі кроки для реформування системи охорони здоров’я, доступнішою стає висококваліфікована допомога.        Пам’ятаймо, наше головне завдання — формування в людей культури здоров’я, відповідальності за нього, щоб кожен із нас розумів його цінність.   За вашу вірність клятві Гіппократа, високому покликанню благородної професії медика, сердечну чуйність і лагідні руки — глибока вдячність!

Секретар селищної ради Ніна Ворох