Вітання ювілярки в Жукотках

Дата: 14.11.2017 09:26

14 листопада зустріла 95- річчя корінна жителька села Жукотки, Масановець Тамара Митрофанівна.

Журавлиним ключем відлітають роки , але нажаль не повертаються із вирію. І ось уже 95 –та осінь за плечима. Позаду страшні роки голодоморів, війни, важкої праці в колгоспі. Тамара Митрофанівна закінчила 7 класів школи , працювала в Чернігові секретарем – машиністкою на підприємстві. Коли розпочалась війна повернулась в село.  На війні загинув батько. В 42-му вийшла заміж та народила єдину доньку Людмилу. Дочекавшись чоловіка з війни працювали в колгоспі. Незважаючи на свій поважний вік, у бабусі Тамари світла голова і чудова пам,ять, тільки очі нічого не бачать і ноги вже не хочуть ходить , але цікавиться всім, що нового в державі і в селі, і щей 75 річній доньці підказує, як правильно вести господарство: « Аякже, я ж більше на світі живу, ніж вона , то й більше знаю.»   Бабуся дуже зраділа  гостям, бо вже давненько в хату із односельців ніхто не заходить, тільки внук Сергій з сім,єю з Чернігова навідується.

В цей день ювілярку вітали працівники будинку культури та бібліотеки, діловод Жукотківського старостинського округу Тетяна Біла, учні та дирекція школи. Щиро дарували їй теплі побажання, квіти та кілька українських пісень. Бабуся розчулилась до сліз, бажала всім міцного здоров,я і довголіття, адже як небагато потрібно людині для щастя - піклування та любов рідних, повага оточуючих та доглянута старість. Шановна Тамаро Митрофанівно, сердечно вітаємо Вас з такою поважною датою