Свято в селі ЖУКОТКИ

Дата: 18.07.2017 08:48

Свято  в селі ЖУКОТКИ

15 липня біля Будинку Культури в с. Жукотки гучно лунала музика.

Сюди сходились від малого до старого, бо вже за доброю традицією в теплу літню пору жукотчани святкують День села.

Свято розпочалося урочисто з гімну, хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя за Батьківщину. Зі сльозами на очах ведучі дякували односельцям - учасникам АТО : Олександру Братуцелу, який нещодавно повернувся з передової, Сергію Сінкевичу, Олександру Головку, Костянтину Вороні, Івану Голубіну.

Вітали найстаршу жительку села Ганну Бабич - їй 98, найменших жительок Клепар Анну та Двойнос Анну.

Отримали подарунок також найстарша та найменша сімейні пари, ювіляри, яким в цьому році виповнилося - 50, 60, 70, 80 та 90 років. З золотим весіллям привітали подружжя Малофієнків з с. Гірманка.

З привітанням до громади звернулися настоятель Св. Миколаївської церкви                       о. Георгій, районний депутат Віталій Луговський, староста села Максим Двойнос, представник Чернігівської ІМК Олександр Кириндась, представники адміністративного центру громади:   секретар Михайло-Коцюбинської ОТГ                     Ніна Ворох та начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму  Лідія Гаєвська, які подарували для села мотокосу, щоб благоустрій процвітав.

Учасники художньої самодіяльності: Наталія та Сергій Дольник, Микола Ребенок, Тетяна Омельяненко, Світлана Манишева, Ніна Сінкевич, Лариса Василенко,  бібліотекарка Оксана Голич, худ. керівник Ігор Манишев та директорка БК Вікторія Загаба, а також наймолодші учасниці Юлія Голич та Каріна Загаба підготували чудову концертну програму, яка тривала майже дві години.

У фойє милувала око виставка - експозиція робіт сільських майстринь: Лариси Василенко, Олени Ребенок, Марії Луговської та Юлії Фінів.

Смачною юшкою пригощали Тетяна Біла та Людмила Шубенок, а районний депутат Володимир Загаба  частував пловом.

У конкурсній програмі розігрували порося від старости села, яке виграла фельдшер Ніна Сінкевич, яка заспівала найбільше частушок.

За допомогу у проведенні свята громада вдячна приватним підприємцям Косовець Т.М., Козлянченко О.М., Кляпець Р.А., депутатам Луговському В.М., Загабі В.М.  За охорону громадського порядку – дільничному інспектору поліції Семені Р.В.