ОБҐРУНТУВАННЯ

Дата: 13.02.2023 15:42

Михайло-Коцюбинська селищна рада

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі: Торфобрикет ( ДК 021-2015 (CPV) 09110000-3 - Тверде паливо), розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі закупівлі на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 р. № 1266, що вносить зміни до постанови КМУ від 11 жовтня 2016 року № 710«Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами) .

Найменування: Михайло-Коцюбинська селищна рада; місцезнаходження: : Україна, 15552, вул.Шевченка, 50, смт. Михайло-Коцюбинське, Чернігівського району Чернігівської області;  ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Код згідно з ЄДРПОУ: 04412509 ; органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої  статті 2 Закону.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Торфобрикет ( ДК 021-2015 (CPV) 09110000-3 - Тверде паливо).

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: UA-2023-02-10-001857-a

Розмір бюджетного призначення: : відповідно до затвердженого кошторису Михайло-Коцюбинської селищної ради та прогнозованих витрат на закупівлю Торфобрикету протягом 2023 року.  Розмір бюджетного призначення визначено КПКВК 0111021, КПКВК 0111010 та КПКВК0110150 КЕКВ : 2275 - Оплата інших енергоносіїв .

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:               688 077.00 коп. (шістсот вісімдесят вісім тис сімдесят сім грн. 00коп.). Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі на підставі затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: згідно з пунктом 1 розділу ІІІ наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020  № 275( із змінами) та інформації що до цін на соціально значимі товари   за даними ГУ Статистики в Чернігівській області.

Закупівля здійснюється згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»(зі змінами).

Закупівля торфобрикету здійснюється для потреб громади з метою забезпечення  успішного проходження опалювального сезону 2023- 2024 років закладами  Михайло-Коцюбинської ОТГ.

Обґрунтування технічних, якісних характеристик.

Технічні та якісні характеристики Товару, що закуповується, повинні відповідати  ДСТУ, технічним умовам та

стандартам, передбаченим законодавством України, діючими на період постачання Товару.

Вимоги щодо якості предмета закупівлі.

Якість торфобрикету повинна відповідати ДСТУ 2042-92 «Брикети торфові для комунально-побутових потреб. Технічні умови» .

Вологість - не більше  20%

Вміст золи - не більше 23%

Механічна міцність не менше 94%

Тепловіддача  -  не менше 14,9 тис кДж/кг фракція .

Доставка товарів  здійснюється транспортом Постачальника, завантажувально-розвантажувальні роботи за рахунок Постачальника. Доставка здійснюється автомобілями – самоскидами Учасника торгів в робочі дні з 8.00 до 16.00 години.

АДРЕСИ ПОСТАВКИ ТОВАРУ

Повна назва

К-сть,

тонн

1

2

3

4

1

Пакульська ЗОШ

30

Чернігівська область, Чернігівський район,

с. Пакуль, вул. Троїцька, буд. 70.

2

Пакульський ФАП

Чернігівська область, Чернігівський район,

с. Пакуль, вул. Вербицького, буд. 6.

3

Пакульський старостинський округ

Чернігівська область, Чернігівський район,

с. Пакуль, вул. вул. Троїцька, буд. 40.

4

Ковпитський старостинський округ

Чернігівська область, Чернігівський район,

с. Ковпита, вул. Грачова, буд. 2.

5

Ковпитська ЗОШ

40

Чернігівська обл., Чернігівський район, с. Ковпита, вул. Перемоги, 78

6

Дніпровська гімназія

Чернігівська область, Чернігівський район,

с. Дніпровське, вул. Шевченка, буд. 1-А.

7

Михайло-Коцюбинська селищна рада

смт. Михайло-Коцюбинське, вул. Шевченка, 50

8

Михайло-Коцюбинський ДНЗ « Пролісок»

5

смт. Михайло-Коцюбинське, вул. Шевченка, 42

9

Кархівський ДНЗ «Мандаринка», Кархівка ЗОШ

30

Чернігівська область, Чернігівський район, с. Кархівка, вул. Дружби, буд. 187-А;

Кархівський старостинський округ

с. Кархівка, вул. Тракторна, буд. 6

11

Льгівський ЗДО « Сонечко»