Інспектування родин, які опинились в складних життєвих обставинах

Дата: 09.06.2022 15:38

Контроль за родинами що опинились у складних життєвих обставинах та станом дітей, які в таких родинах виховуються – є одним з пріоритетних напрямків роботи поліції та служби у справах дітей. Такі сім'ї знаходяться в зоні постійної уваги та систематично перевіряються, щоб вчасно виявити проблеми та допомогти в їх вирішенні.
Інспектори поліції сектору ювенальної превенції Чернігівського районного управління поліції спільно з начальником служби у справах дітей селищної ради відвідали 10 родин, що проживають на території Михайло-Коцюбинської територіальної громади і в яких виховується 17 дітей. Під час відвідування були перевірені умови проживання дітей, зібрана інформація щодо поводження батьків з дітьми, їх побуту, спільного проживання. Проведено профілактичні бесіди щодо відповідального батьківства.
Важливо: якщо ви бачите випадки, коли діти страждають від дій своїх батьків, або не отримують належного догляду - не чекайте, доки станеться лихо! Своєчасно повідомляйте про такі факти до поліції за номером 102!

За інформацією Служби у справах дітей