План роботи Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області на період з 13.09.2021 по 17.09.2021 року

Дата: 13.09.2021 09:21

Терміни

1.

Прийом громадян, реєстрація заяв, звернень та вхідної документації

2.

Виписка, реєстрація, видача довідок та інших документів громадянам селища

3.

Засідання конкурсної комісії

4.

Участь у навчанні за короткостроковою програмою «Техніка комунікації та ведення переговорів, мистецтво презентації (ділова риторика, публічний виступ)»

14-17 вересня

5.

Участь у навчанні за короткостроковою програмою  «Організація контролю й роботи з документами  та забезпечення органами  місцевої влади доступу до публічної інформації»

14-16 вересня

6.

Участь у семінарі «Комунікація та залучення громад до прийняття рішень  для громад Чернігівської області»

7.

Підготовка  матеріалів для  видачі рішень сесії  (копіювання та розмноження проєктів рішень)

8.

Надання правової допомоги відділам, службам та посадовим особам селищної ради та виконавчого комітету, а також жителям територіальної громади за їх зверненнями.

9.

Робота з кадровою документацією

10.

Оприлюднення матеріалів в засобах масової інформації, наповнення вебсайту

11.

Прийом громадян з питань соціального захисту населення, реєстрація заяв та документів на надання послуг.

12.

Профілактичне обслуговування комп’ютерної техніки Михайло-Коцюбинської селищної ради

13.

Робота у програмі Реєстр територіальної громади (реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання)

14.

Забезпечення ведення обліку військовозобов’язаних та призовників

Центр надання соціальних послуг

Надання інформаційних довідок, звітів, письмових відповідей до Чернігівської обласної ради, Чернігівського обласного центру соціальних служб, Департаменту соціального захисту населення, Чернігівської обласної державної адміністрації.

тижня

Прийом звітності  та оплати платних послуг від  соціальних робітників.

тижня

Виїзд до старостинських округів громади з метою складання актів оцінки потреб осіб/сімей в СЖО, проведення профілактичних бесід щодо підготовки сімей до опалювального сезону.

тижня

Відвідування громадян похилого віку за місцем проживання, оцінювання якості надання соціальних послуг, надання допомоги щодо благоустрою, проведення анкетування отримувачів соціальних послуг.

(за потреби)

Профілактична робота з сім’ями  у СЖО щодо відповідального батьківства

Протягом тижня

Робота над особовими справами осіб,  що знаходяться на обслуговуванні в центрі

тижня

Оформлення особових справ громадян, які будуть обслуговуватися Центром

Протягом тижня

Служба у справах дітей Михайло-Коцюбинської селищної ради

Підготовка та опрацювання матеріалів, що надійшли до служби; робота з особовими справами дітей; робота з вхідною-вихідною документацією.

З метою відвідування дітей, які опинились у СЖО, проведення профілактично-роз’яснювальної роботи у сім’ях щодо належного виконання батьківських обов’язків здійснити виїзд у наступні старостинські округи (за наявності транспорту): Андріївський, Пакульський, Ведильцівський старостинський округ.

Протягом тижня

З метою відвідування дітей, які опинились у СЖО, проведення профілактично-роз’яснювальної роботи у сім’ях щодо належного виконання батьківських обов’язків здійснити виїзд у наступні старостинські округи (за наявності транспорту): Кархівський, Пльохівський, Шибиринівський.

Участь у навчанні з мети «Основні аспекти організації діяльності посадовців»;

Участь у засіданні виконавчого комітету селищної ради

15.09.2021

З метою відвідування дітей, які опинились у СЖО, проведення профілактично-роз’яснювальної роботи у сім’ях щодо належного виконання батьківських обов’язків здійснити виїзд у наступні старостинські округи (за наявності транспорту): Левковицький, Жукотківський., смт Михайло-Коцюбинське.

Протягом тижня

З метою відвідування дітей, які опинились у СЖО, проведення профілактично-роз’яснювальної роботи у сім’ях щодо належного виконання батьківських обов’язків здійснити виїзд у наступні старостинські округи (за наявності транспорту): Ковпитський, Пакульський.

Протягом тижня

З метою відвідування дітей, які опинились у СЖО, проведення профілактично-роз’яснювальної роботи у сім’ях щодо належного виконання батьківських обов’язків здійснити виїзд у наступні старостинські округи (за наявності транспорту): Мньовський, Дніпровський.