Михайло-Коцюбинська територіальна громада

Коли весь світ бореться з коронавірусною інфекцією, то наші підприємці не стоять осторонь цієї проблеми. Приємною новиною для Андріївського ФАПу стало отримання допомоги від ТОВ «Еко Енерджі Україна».

Дата: 24.11.2020 14:03
Кількість переглядів: 32

Коли весь світ бореться з коронавірусною інфекцією, то наші підприємці не стоять осторонь цієї проблеми. Приємною новиною для Андріївського ФАПу стало отримання допомоги від ТОВ «Еко Енерджі Україна». З метою запобігання поширення гострої респіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19, товариство надало медичному закладу дезинфікуючі засоби для рук та для приміщення, маски та  гумові рукавички. Жителі старостинського округу щиро вдячні ТОВ «Еко Енерджі Україна» за співпрацю та допомогу.

Андріївський старостинський округ