Турнір з пляжного волейболу

Дата: 14.09.2020 13:30
Кількість переглядів: 24

12 вересня в День фізичної культури та спорту у селі Андріївка відбулося спортивне свято. Вперше було проведено турнір із пляжного волейболу серед молоді села. Вже 10 років поспіль на базі Андріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів проводиться турнір із волейболу пам’яті вчителя фізичного виховання Володимира Єреми. Та цьогоріч після облаштування зони відпочинку із волейбольним майданчиком біля місцевого озера у вчителя фізкультури Олексія Галька виникла ідея провести турнір із пляжного волейболу. Ідея була вдалою. Адже виявили бажання позмагатися 6 чоловічих та 4 жіночих команди. У нелегкій боротьбі  І місце виборола пара Шепель С. та Кудлай О. (хлопці), Лящинська А. та Номерчук К. (дівчата). ІІ місце – Криворученко І., Козак М. (хлопці), Галько Л., Мнівець С. (дівчата), ІІІ місце – Шестак О., Номерчук А. (хлопці), Ворох Н., Білан В. (дівчата). Всі були втомлені, але задоволені. Сподіваємося, що ці спортивні змагання стануть традиційними і коло учасників розшириться.