Відбулися збори представників громадян Андріївського старостинського округу

Дата: 24.02.2020 17:04
Кількість переглядів: 100

22 лютого 2020 року в приміщенні Андріївського сільського клубу відбулися збори представників громадян Андріївського старостинського округу. На зборах були присутні заступник Михайло-Коцюбинського селищного голови Віктор Єрема, депутат Чернігівської обласної ради Микола Каленюк, депутат Чернігівської районної ради Юрій Шпилька, депутат селищної ради Тетяна Безлюдна, старший дільничний інспектор, офіцер поліції Роман Семена, начальник служби у справах дітей селищної ради Ірина Панченко, спеціаліст-землевпорядник селищної ради Наталія Скрипченко, директор КП «Єдність» Михайло-Коцюбинської селищної ради Олег Тимошенко, практичний психолог інклюзивно-ресурсного центру в Чернігівському районі Софія Бичек, керівники установ, організацій та сільськогосподарських товариств, які здійснюють свою діяльність на території громади.

Присутні заслухали звіт старости Андріївського старостинського округу Марини Галько про роботу за 2019 рік. Марина Миколаївна зупинилася на проблемних питаннях та окреслила плани на 2020 рік, зокрема, це ремонт доріг комунальної власності місцевого значення, розчистка русла річки Верепет (Балин), встановлення огорожі навколо кладовищ, облаштування зони відпочинку на березі озера, встановлення спортивного майданчика біля школи тощо. На зборах затверджені ставки місцевих внесків та зборів на 2020 рік та прийняті відповідні рішення по всіх питаннях порядку денного зборів громадян.

За інформацією Андріївського старостинського округу