15  лютого 2020 року відбулися загальні збори представників громадян сіл Ковпитського  старостинського округу.

Дата: 17.02.2020 13:11
Кількість переглядів: 84

У приміщенні Ковпитського  Будинку культури зібралися мешканці округу  всього   120 чоловік. На зборах були присутні : Івахненко Віктор Миколайович – заступник селищного голови з питань економічного розвитку, комунальної власності, земельних відносин, ЖКГ, архітектури, капітального ремонту та благоустрою; Гаєвська Лідія Олександрівна – начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму; Поліщук Володимир Андрійович - заступник голови Чернігівської районної ради, Вергун Роман Олександрович – дільничничий офіцер поліції РВП ЧВП ГУНП  в Чернігівській області; Сетченко  Світлана   Миколаївна- спеціаліст-юристконсульт М.Коцюбинської селищної ради Ластовець Галина Федорівна –завідуюча М. Коцюбинської амбулаторії ЗПСМ Каленюк Микола Михайлович  -депутат  Чернігівської обласної ради, Галушко Алла Іванівна, вчитель-логопед інклюзивно-ресурсного центру Чернігівської районної ради, Гаврильцев Анатолій Юрійович  представник «Баришівської зернової компанії», депутати та керівники установ Ковпитського   старостинського округу.

Озвучені основні проблемні питання:

благоустрій населених пунктів та вивезення сміття, ремонт доріг, питання пасовищ для корів, оскільки всі землі розпайовані.

В.о старости Ковпитського старостинського округу Алла Печерна