12 лютого 2020 року відбулися загальні збори громадян сіл Дніпровського старостинського округу.

Дата: 14.02.2020 08:39
Кількість переглядів: 294

У приміщенні старостинського округу  зібралися люди, яким небайдужа доля громади і які цікавляться перспективами її розвиткуНа зборах були присутні : Ворох Ніна Володимирівна – в.о. селищного голови Михайло-Коцюбинської ОТГ; Івахненко Віктор Миколайович – заступник селищного голови з питань економічного розвитку, комунальної власності, земельних відносин, ЖКГ, архітектури, капітального ремонту та благоустрою; Єрема Віктор Іванович - заступник селищного голови з питань освіти, сім`ї, дітей, молоді, спорту, культури, охорони здоров`я, ЗМІ; Гаєвська Лідія Олександрівна – начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму; Кудрик Ірина Василівна – директор Чернігівського офісу розвитку місцевого самоврядування; Мельник Олександр Григорович – радник з муніципальних питань фінансів та управління Чернігівського офісу розвитку місцевого самоврядування; Вергун Роман Олександрович – дільничничий офіцер поліції РВП ЧВП ГУНП  в Чернігівській області; Жовтоножук Олексій Ігорович (капітан) – перший заступник начальника відділу прикордонної служби «Дніпровське»; Іващенко Наталія Володимирівна – завідувач лабораторії ЦРЛ;  депутати та керівники установ Дніпровського старостинського округу.

Засідання зборів  представників громадян сіл Дніпровське, Шмаївка, Старик, Загатка, Повідов, Прохорів розпочала в.о. старости Деркач Валентина зі своїм звітом. Розповіла про те , що вдалося зробити в 2019 році і що планується в 2020. Мова йшлася не лише про певні позитивні  зміни у соціально - економічному розвитку  старостинського округу, а й про проблеми , які хвилюють владу та жителів.

Своїм баченням подальшого розвитку громади поділилася в.о.селищного голови Н.В. Ворох відмітивши, що маємо перспективи на кращий розвиток, приєднані  громади потрібно підтягти до рівня тих, хто приєднався раніше, але все поступово. Наголосила, що в 2020 році розпочинатимуться роботи з вуличного освітлення, зручностей якого люди ще не відчули.

Ірина Курик та Олександр Мельник  провели публічну консультацію на тему розвитку громади, планування бюджету у громаді, співпраці старост із центральною садибою.

Люди піднімали питання, по підсипці грунтових доріг, поліпшення благоустрою та санітарного стану кладовищ, щодо автобусного сполучення, функціонування школи, медичного закладу, обговорювали ситуацію правопорядку в селах, пожежної безпеки, законності проживання у прикордонній зоні і т.д.

Збори  громадян пройшли організовано, конструктивно. Люди сповнені надій на покращення їх життя, для цього ми робимо все від нас залежне.

В.о. старости  ВАЛЕНТИНА  ДЕРКАЧ