Заклад дошкільної освіти «Світлячок»  і традиції українського народу

Дата: 30.10.2019 15:13

Заклад дошкільної освіти «Світлячок»  і традиції українського народу

23 жовтня на базі Дніпровського ЗДО «Світлячок» відбувся семінар-практикум для керівників закладів дошкільної освіти  та заступників директорів НВК з проблеми «Формування національно-патріотичної свідомості дітей дошкільного віку».  На семінар-практикум були запрошені завідувачка  з Олишівського ЗДО «Бджілка» (Олишівська ОТГ) Наталія Монастирьова,  Андріївського ЗДО «Янголятко» (М.Коцюбинська ОТГ) Тетяна Панченко, Кархівського ЗДО (М.Коцюбинська ОТГ)  Тетяна Бобок.

Патріотичне виховання дошкільників — це складова усього навчально-виховного процесу в дитячому садку. Формування національної свідомості та громадської відповідальності починається з раннього віку і триває протягом усього життя. Виховати патріота — ось яке завдання постає перед педагогами, і на сьогодні дуже відрадно, що дошкільники району, створених ОТГ знову об’єднуються в своїх методичних питаннях, зазначила методист РМК Валентина Білан.

Дніпровський  ЗДО «Світлячок» Дніпровського старостинського округу– одно груповий з короткотривалим перебуванням дітей. Відвідує заклад дошкільної освіти 8 дітей. Проте значна, системна  робота проводиться у закладі. Завідувачка Валентина Романчук, досвідчений педагог, наставник свого невеликого колективу – вихователь та   помічник вихователя,    професійно на належному рівні організувати роботу освітньо-виховного процесу.    Учасникам  семінару, завідувачка ЗДО Валентина  Романчук та заступник директора Дніпровського  ЗЗСО Любов Куц,  продемонстрували відеофільм про життя і творчість малят в садочку - «Чарівні мелодії «Світлячка». За круглим столом педагоги презентували роботу дошкілля з проблеми «Формування національно-патріотичної свідомості дітей дошкільного віку».

Слід відмітити налагоджену співпрацю з питань наступності. Директор Дніпровського ЗЗСО  Василь Кудря, постійно цікавиться проблемами дошкілля та сприяє проведенню спільних заходів з учителями початкової школи.

А потім маленькі «Світлячки», дошкільнята, разом з вихователем Анастасією Корінь та помічником вихователя Оксаною Мягковою  подарували гостям приємні хвилини  «українського натюрморту».

Незабутнього враження додало відвідування Святого джерела «Божок», рекреаційний пункт «Коростова». Учасники семінару мали змогу напитися Святої води, подихати свіжим повітрям та помилуватися чарівним подихом осені, який розгалужився у величезному лісі.

Методист РМК Валентина Білан