Дніпровський старостинський округ

12 лютого 2020 року відбулися загальні збори громадян сіл Дніпровського старостинського округу.

У приміщенні старостинського округу  зібралися люди, яким небайдужа доля громади і які цікавляться перспективами її розвитку. На зборах були присутні : Ворох Ніна Володимирівна – в.о. селищного голови Михайло-Коцюбинської ОТГ; Івахненко Віктор Миколайович – заступник селищного голови з питань економічного розвитку, комунальної власності, земельних відносин, ЖКГ, архітектури, капітального ремонту та благоустрою; Єрема Віктор Іванович - заступник селищного голови з питань освіти, сім`ї, дітей, молоді, спорту, культури, охорони здоров`я, ЗМІ; Гаєвська Лідія Олександрівна – начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму; Кудрик Ірина Василівна – директор Чернігівського офісу розвитку місцевого самоврядування; Мельник Олександр Григорович – радник з муніципальних питань фінансів та управління Чернігівського офісу розвитку місцевого самоврядування; Вергун Роман Олександрович – дільничничий офіцер поліції РВП ЧВП ГУНП  в Чернігівській області; Жовтоножук Олексій Ігорович (капітан) – перший заступник начальника відділу прикордонної служби «Дніпровське»; Іващенко Наталія Володимирівна – завідувач лабораторії ЦРЛ;  депутати та керівники установ Дніпровського старостинського округу.

08:39:24 14.02.2020