Андріївський старостинський округ

Турнір з пляжного волейболу

12 вересня в День фізичної культури та спорту у селі Андріївка відбулося спортивне свято. Вперше було проведено турнір із пляжного волейболу серед молоді села. Вже 10 років поспіль на базі Андріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів проводиться турнір із волейболу пам’яті вчителя фізичного виховання Володимира Єреми. Та цьогоріч після облаштування зони відпочинку із волейбольним майданчиком біля місцевого озера у вчителя фізкультури Олексія Галька виникла ідея провести турнір із пляжного волейболу. Ідея була вдалою. Адже виявили бажання позмагатися 6 чоловічих та 4 жіночих команди. У нелегкій боротьбі  І місце виборола пара Шепель С. та Кудлай О. (хлопці), Лящинська А. та Номерчук К. (дівчата). ІІ місце – Криворученко І., Козак М. (хлопці), Галько Л., Мнівець С. (дівчата), ІІІ місце – Шестак О., Номерчук А. (хлопці), Ворох Н., Білан В. (дівчата). Всі були втомлені, але задоволені. Сподіваємося, що ці спортивні змагання стануть традиційними і коло учасників розшириться.

13:30:24 14.09.2020

Відбулися збори представників громадян Андріївського старостинського округу

22 лютого 2020 року в приміщенні Андріївського сільського клубу відбулися збори представників громадян Андріївського старостинського округу. На зборах були присутні заступник Михайло-Коцюбинського селищного голови Віктор Єрема, депутат Чернігівської обласної ради Микола Каленюк, депутат Чернігівської районної ради Юрій Шпилька, депутат селищної ради Тетяна Безлюдна, старший дільничний інспектор, офіцер поліції Роман Семена, начальник служби у справах дітей селищної ради Ірина Панченко, спеціаліст-землевпорядник селищної ради Наталія Скрипченко, директор КП «Єдність» Михайло-Коцюбинської селищної ради Олег Тимошенко, практичний психолог інклюзивно-ресурсного центру в Чернігівському районі Софія Бичек, керівники установ, організацій та сільськогосподарських товариств, які здійснюють свою діяльність на території громади.

17:04:35 24.02.2020