Андріївський старостинський округ

Відбулися збори представників громадян Андріївського старостинського округу

22 лютого 2020 року в приміщенні Андріївського сільського клубу відбулися збори представників громадян Андріївського старостинського округу. На зборах були присутні заступник Михайло-Коцюбинського селищного голови Віктор Єрема, депутат Чернігівської обласної ради Микола Каленюк, депутат Чернігівської районної ради Юрій Шпилька, депутат селищної ради Тетяна Безлюдна, старший дільничний інспектор, офіцер поліції Роман Семена, начальник служби у справах дітей селищної ради Ірина Панченко, спеціаліст-землевпорядник селищної ради Наталія Скрипченко, директор КП «Єдність» Михайло-Коцюбинської селищної ради Олег Тимошенко, практичний психолог інклюзивно-ресурсного центру в Чернігівському районі Софія Бичек, керівники установ, організацій та сільськогосподарських товариств, які здійснюють свою діяльність на території громади.

17:04:35 24.02.2020