Чернігівський район, Чернігівська область

Вітання

13.12 МИХАЙЛО-КОЦЮБИНСЬКА ОБ'ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА ВІТАЄ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ  ТАЛАНОВИТОГО КЕРІВНИКА, СЕЛИЩНОГО ГОЛОВУ МИКОЛУ ВАСИЛЬОВИЧА ЗАВАЛЬНОГО

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!
Зичимо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди, та чудового настрою, родинного затишку та сімейного добробуту.
Нехай завжди Вас супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких.
Вічної молодості Вашій душі та доброти серцю, здійснення всіх Ваших планів та сподівань!

07.12 Вітаємо всіх працівників місцевого самоврядування з професійним святом

Шановні колеги!

Вітаємо Вас з Днем самоврядування в Україні.

Зі щирими побажаннями звертаємось до всіх, хто несе надважку місію становлення та забезпечення процвітання Михайло-Коцюбинської об’єднаної територіальної громади . Бажаємо завжди залишатися оптимістами  з вірою у свої власні сили та можливості збудувати краще європейське майбутнє для  своїх дітей.

Хай буде мирне небо над  головами, добробут  та затишок у родинах, міцне здоров’я, а ваші добрі справи та виважені рішення будуть гідно оцінені нинішніми і майбутніми поколіннями. Нехай Янгол  Охоронець Вас оберігає, а Пані Вдача крокує в ногу.

06.12 Михайло-Коцюбинська громада вітає З Днем Збройних Сил України

Збройні сили України —
Слава, гордість, міць країни!
Захищають мир, свободу
Служать рідному народу!
Щира шана і подяка
Хлопцям, молодим солдатам,
Що строкову службу чесно
Сприйняли, як борг почесний!
Матері й батьки шановні
Вихованням послідовним
Відчуття патріотизму
І повагу до Вітчизни
У серцях синів зростили —
Вартувати відпустили
Мирну, вільну і єдину
Незалежну Україну!
Тож вшануймо в день святковий
Всіх без винятку військових!
Завдяки їх чесній службі
Живемо у мирі, дружбі!
Адже мир тоді панує,
Коли армія чатує!

_____________________________________________________________________________________________________

02.12 Вітаємо з днем народження спеціаліста у справах дітей, сім'ї, обліку бездомних осіб та соціального захисту Михайло-Коцюбинської ОТГ Василенко Ларису Олександрівну

В цей дорогий для серця день
Бажаєм квітів і пісень!
Від друзів щирих привітань,
Від зірок здійснення бажань!
Від сонця - світла і тепла,
Щоб доля щедрою була!
І не спинити часу лік,
Нехай щастить весь довгий вік!

01.12 Вітаємо з днем народження Діловода/Інспектора ВОС Михайло-Коцюбинської Об'єднаної Територіальної Громади  Радченко Оксану Михайлівну

Хай здоров'я, радість і достаток,
Сиплються немов вишневий цвіт
Хай малює доля з буднів свято,