Чернігівський район, Чернігівська область

Рішення

від 23.01.2017

смт М.-Коцюбинське

Про орієнтовний план роботи виконавчого комітету

Михайло-Коцюбинської громади на 2017 рік

Відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  Регламенту роботи виконавчого комітету селищної ради, заслухавши та обговоривши інформацію секретаря виконкому Михайло-Коцюбинської селищної ради Ворох Н.В. про орієнтовний план роботи виконавчого комітету Михайло-Коцюбинської громади на 2017рік,  виконавчий комітет Михайло-Коцюбинської селищної ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити орієнтовний план роботи виконавчого комітету Михайло-Коцюбинської громади на 2017рік (додається).
  2. Виконавчому комітету селищної ради забезпечити виконання плану на 2017 рік після його затвердження, вносити зміни та доповнення до плану протягом року.
  3. Контроль за виконанням плану роботи покласти на секретаря виконкому селищної ради Ворох Н.В.

Селищний  голова:                                                                                                                       М.В.Завальний

Завантажити повну версію "План роботи Виконкому"